BFGoodrich g-Grip 195/65 R15 91H

Dezén:G-GRIP, Šírka:195.00, Profil:65.00, Priemer:15.00, LI:91, SI:H, Index Spotreba:E, Priľnavosť: B, Hlučnosť ( Db): 69, Hlučnosť trieda: 2, Hmotnosť ( kg ):8.45...
Doporučená ponuka Prezuj.sk

Do týždňa • 1 variant8,4 €97 % • 43 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant6 €29 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant5 €89 % • 1 034 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma775 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant12 €91 % • 186 824 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,5 €96 % • 5 037 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma271 neoverených recenziíĎalšie informácie

dobre pneu za dobru cenu

• , zakúpené v Pneuhot

• dobré jazdne vlastnosti za sucha aj mokra
    • rýchlejšia opotrebovanosť

Dobré pneumatiky za skvelú cenu. Auto dobre držia na suchej aj namokrej vozovke s veľkým množstvom vody. Akurát sa mi zdá, že z nich rýchlejšie ubúda, ale nie je to zase až tak hrozne vzhľadom nato že sem tam ich prevetram poriadnejšie.

• pomer cena a kvalita

4x4 pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Trieda hlučnosti

Dokumenty

• Zatiaľ sa mu darí celkom dobre. Neskúšal som ich schopnosť v daždi, ale zdá sa, že spôsob, akým boli skonštruované, je pre mokré počasie celkom výhodný.
    • Zatiaľ nič.

Produkt strednej triedy za dobrú cenu

• Veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Dobrý index brzdenia za mokra
    • E ok

Dobrý pomer ceny a kvality

• Výrobok spoločnosti Michelin

Kvalita, povesť spoločnosti, cena

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarček3,9 €96 % • 1 978 recenziíĎalšie informácie

vynikajúca hodnota za peniaze, tiché, pohodlné nosenie na dlhých cestách, veľmi dobre "sedia" na rumunských cestách, ktoré sú, ako všetci vieme.
    Vrelo ich odporúčam - išiel som na "compari. ro" a dostal ich za najnižšiu cenu v tom čase na najlepšiu ponuku

• Veľmi dobré pneumatiky za veľmi slušné ceny.

Pomer ceny a kvality bol optimálny.

dobre pneu za dobru cenu

• Tieto pneu mám tretí rok a stále sú výborné. Dokonca by som povedal že teraz keď sú "vyjazdené" tak sú ešte lepšie a dokonca aj tichšie ako keď som ich kúpil. Hĺbka dezénu po takmer troch rokoch je 6 mm a je na nich najazdené cca 40000 km. Gumy sú stále pružné, majú výbornú priľnavosť a nevidno žiadne praskliny alebo iné narušenie celistvosti.

Výborné gumy za prijateľnú cenu, zatiaľ ma nikdy nesklamali. Skvelý pomer cena + kvalita. Pokiaľ jazdíte rozumne a nejazdíte ako pretekár s prešmykovaním kolies počas rozjazdu, občas skontrolujete správne dohustenie tlaku a máte v poriadku geometriu náprav, tieto gumy sa Vám odvďačia dlhou životnosťou a vždy sa na ne môžete spoľahnúť. Rozhodne ich odporúčam!!!

• Má dobrý kontakt s vozovkou, je pomerne tichá a dobre drží. Dobrý výtlak vody.
    • Nezažil som žiadnu nevýhodu

Moje zimné pneumatiky sú BF Goodrich a používam ich už sedem zím a stále sú výborné. Letné pneumatiky na aute môjho syna sú BF Goodrich a aj on má o nich dobré mienky. Moja predchádzajúca pneumatika, ktorú som dostal s novozakúpeným autom /Michlen/, bola dosť hlučná.

• Dobrá priľnavosť , vynikajúci komfort.
    • V podstate to nie je nevýhoda , ale trochu sa to hojdá , auto sa kýve do strán , ale to je spôsobené vysokou / myslím si .

Používal som ho predtým a som s ním spokojný.

• , zakúpené v Pneuhot

• dobré jazdne vlastnosti za sucha aj mokra