Bridgestone T001 195/60 R15 88H

71 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• Perfektne drží stopu, sú malo hlučné,veľmi dobrá spotreba. Ale viac budem vedieť povedať až na jar a v lete pretože už som vymenil gumy za zimné.
    • Pred týmito gumami som pouzival Bgidgestone Turanza ER30. Bol som s nimi nad mieru spokojny. Na vode v dazdi aj na such velmi dobre. Potom ich nastupca bol vzor Turanza ER300 a podla toho co som sa o nich dozvedel bol to dokonca veleuspesny typ tychto pneumatik od Bridgestone. No a terajsi typ Turanza T 001 je este zdokonaleny model predosleho typu. Aj podla testov ktore som mal moznost vidiet patrili vzdy medzi 5 najlepsie hodnotenych pneumatik.

Podla mna su to gumy velmi dobre co sa tyka pomeru kvalita a cena. Podla vsetkeho zarucia dokonalu bezpecnost na ceste hlavne na mokrej vozovke a eliminuju na minimum moznost aquaplaningu. Co sa tyka zivotnosti neviem posudit ja malo jazdim ale predosli model som menil pretoze uz mali 8 a pol roka, najazdene 70 410 km. Dezen ale bol stale vo velmi dobrom stave asi 3,5 az 4 mm.

• , zakúpené v PNEU.sk

Hlučnosť
71 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

Sledujte cestu, sledujte svoje srdce, a znovu objavte vzrusenie z jazdy s najnovsou Bridgestone Turanza T001 pneumatikou. Dosiahnutim bezprecedentnej harmonie medzi bezpecnostou, pohodlim, trvanlivostou a ochranou zivotneho prostredia, tento novy veduci model predstavuje prototyp najnovsej Bridgestone technologii pneumatik. Takze si mozete oddychnut a vychutnat si jazdu, bez ohladu na podmienky, bez ohladu na vas ciel.

Optimalna prilnavost a stabilita pre spolahlive brzdenie na mokrom.

Vynikajúci stabilita pri vysokych richlostiach a cestovny vykon pre hladku a pohodlnu jazdu.

Nova uroven ucinnosti, kombinuje nizky valivy odpor s minimalnym hlukom.

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• , zakúpené v PNEU.sk