Dunlop SP Winter Sport 4D 225/45 R18 95V

69 dB
Dojazdové pneumatiky
4x4 pneumatiky

• , zakúpené v ROTKIV

Som s nimy spokojný. Držia dobre, a paradoxne mám s nimi menšiu spotrebu ako s letnými gumami.

Obdobie
Hlučnosť
69 dB
Dojazdové pneumatiky
4x4 pneumatiky

Nástupca veľmi úspešnej pneumatiky SP Winter Sport 3D. Zimné pneumatiky SP WinterSport 4D sú výnimočné vďaka novým 4D lamelám - technológia lamiel; ktorá kombinuje 3D lamely s novými priečnymi lamelami najmä pre lepší záber v zákrutách. Ďalej vďaka novým "V" drážkam v centrálnej časti špeciálne vyvinuté pre zlepšenie záberu a stability na snehu. Tvar behúňa pre rýchly odvod vody. Vylepšený behúň s funkčnými polymérmi. Skvelé vlastnosti na suchu vďaka uzamykateľným lamelám a veľkým blokom.Nejdôležitějšie vlastnosti a charakteristiky: Stabilná a bezpečná na zasnežených vozovkách. Skvelé výkony podává na mokrých povrchoch. Nízky valivý odpor vedie k zníženiu spotreby paliva.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v ROTKIV