Firestone Winterhawk 3 185/60 R14 82T

SUV pneumatiky

• , zakúpené v Pneueshop.sk

• Tiché
    • Komfortné

Dobrá pneumatika za dobrú cenu, lepšia ako pneu Matador.

super

• tiché, pohodlné
    • možno sa časom niečo najde

zatiaľ spokojnosť

Hlučnosť
71 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

S pneumatikou Firestone WINTERHAWK 3 budete mať zimu vždy pod kontrolou. Tento model je určený pre kategóriu osobných vozidiel. V porovnaní so svojim predchodcom WINTERHAWK 2 EVO prináša radu vylepšení v oblasti výkonu, bezpečnosti a životnosti.

Kombinácia pozdĺžnych a priečnych drážok na behúni zabezpečuje výborný odvod vody a kašovitého snehu, čo prispieva k lepšej priľnavosti a eliminácii rizika aquaplaningu. Vylepšená zmes s použitím siliky udržiava optimálnu elasticitu aj pri nízkych teplotách. Inovovaný systém lamiel prináša lepší záber na akomkoľvek povrchu a umožňuje vám vychutnávať si zimnú jazdu plnými dúškami.

Na sklade • 1 variant3,99 €96 % • 6 432 recenziíĎalšie informácie

Dokumenty

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Nemal som žiadny problém.
    • Nič také neexistuje.

Druhý je roztrhaný na kusy. Ostatné tri sú takéto.

• vynikajúca trakcia
    • upokojujúco krátka brzdná dráha
    • vynikajúci pomer ceny a kvality
    • Zatiaľ som nezažil žiadne nevýhody

V domácich aj zahraničných testoch bol vyhodnotený ako najvýhodnejší, preto som si ho vybral. Jazdil som s ním v rôznych podmienkach (mokrý, zablatený, zasnežený, zasnežený, zasnežený) a zatiaľ som nebol sklamaný. Vynikajúca priľnavosť a jazdná stabilita na studených a mokrých cestách.

• , zakúpené v Pneueshop.sk

• Tiché
    • Komfortné

Dobrá pneumatika za dobrú cenu, lepšia ako pneu Matador.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,99 €96 % • 6 432 recenziíĎalšie informácie
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Myslím, že je to dobrá zimná pneumatika strednej triedy. Osvedčil sa mi na všetkých povrchoch ciest.
    • Pravdepodobne menej ako prémiová guma, ale nie je to tak.

Kúpil som ho, aby som ho nahradil po poruche.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Potreboval som zimné pneumatiky ! moje letné pneumatiky boli rovnakej značky a bol som s nimi spokojný a cena bola primeraná !

• , prevzaté z Heureka.cz

Použiji až tuto sezonu,takže nemohu ještě hodnotit .)

• Nie je to Číňan.
    • Zatiaľ nebol testovaný v teréne, takže nemôžem písať o žiadnych nevýhodách.

cena - hodnota a hodnota testov.

super

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Dobré jízdní vlastnosti na mokru na sněhu nevím,ješte nebyl.

Kvalitní pneumatiky za příznivou cenu.Vždy, jsem kupoval goodyear měl ,jsem 7,7+,8.Momentálně toho moc ne najezdím.Čekám až napadne sníh.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Vybral som si ho na základe testu ADAC a nebol som sklamaný, som s ním veľmi spokojný.