Firestone Winterhawk 3 195/60 R15 88T

360 €
Doprava 4 €,Info v obchode
Doporučená ponuka PNEUCOM.sk

Info v obchode4 €96 % • 11 943 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Obdobie
SUV pneumatiky

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

ok

• , zakúpené v PNEU.sk

• Nakoľko mám pneu Firestone WH 2 a táto zima mi roztrhla jednu z nich, musel som urobiť nákup Firestone WH 3 cez pneu.sk, lebo WH 2 už nepredávajú. V servise mi však poveali, že musím kúpiť ďalšiu WH 3 a vymení sa za dobrú WH 2, lebo tieto pneu majú rozdielny dezén. Neviem, čo je na tom pravdy. A ak je to tak, že musím kúpiť ďalšiu pneu WH 3, tak by som uvítal keby pneu.sk mi dalo na tú druhú WH 3 zľavu. Ďakujem.

• mal som letné a bol som s nimi spokojný

Hlučnosť
71 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

S pneumatikou Firestone WINTERHAWK 3 budete mať zimu vždy pod kontrolou. Tento model je určený pre kategóriu osobných vozidiel. V porovnaní so svojim predchodcom WINTERHAWK 2 EVO prináša radu vylepšení v oblasti výkonu, bezpečnosti a životnosti.

Kombinácia pozdĺžnych a priečnych drážok na behúni zabezpečuje výborný odvod vody a kašovitého snehu, čo prispieva k lepšej priľnavosti a eliminácii rizika aquaplaningu. Vylepšená zmes s použitím siliky udržiava optimálnu elasticitu aj pri nízkych teplotách. Inovovaný systém lamiel prináša lepší záber na akomkoľvek povrchu a umožňuje vám vychutnávať si zimnú jazdu plnými dúškami.

Dokumenty

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

ok

• , zakúpené v PNEU.sk

• mal som letné a bol som s nimi spokojný

odporúčam, spokojnosť maximálna

Výborné

• , zakúpené v Pneuhot

• dobré vlastnosti za mokra,
    • nízka hlučnosť, sneh a ľad som zatiaľ nemal možnosť overiť
    • primeraná cena
    • dobré vysledky testov (ADAC, aj iné)
    • zatial nič

výborný pomer cena/výkon, používam iba krátko, zatial spokojnosť, prvý dojem lepší ako z predchádzajúcich pneu Hankook

• , zakúpené v Pneuhot

Dobrá guma,ktorá obstála v testoch a aj cena je výborná.