Kleber Dynaxer HP3 195/65 R15 91H

Spoľahlivá v každej situácii. Pre kompaktné sedany, vozidlá v prevedení tourer a veľkopriestorové vozidlá. Vlastnosti • Vynikajúca stabilita počas jazdy a bezpečnosť na mokrom...
Doprava 2,5 €,Do 2 týždňov
Doporučená ponuka Pneumatiky.sk

Do 3 dní • 1 variant2,4 €88 % • 481 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant5 €73 % • 64 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant6 €30 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma778 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5,99 €98 % • 735 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,5 €97 % • 5 115 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant12 €92 % • 187 188 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma271 neoverených recenziíĎalšie informácie

SUV pneumatiky
4x4 pneumatiky
Trieda hlučnosti

• , zakúpené v Pneueshop.sk

Poslali ste mi pneumatiky vyrobené 9 týždeň r. 2019 na čo má upozornil automechanik a ja som si takéto staré pneumatiky neobjednával mali ste ma na to upozorniť

• , zakúpené v Spintero.sk

Boli mi dodané pneumatiky rok výroby 2017...

• , zakúpené v Gumy.eu

Dlhá životnosť, tichá a ekonomická prevádzka.

Obdobie
SUV pneumatiky
4x4 pneumatiky
Trieda hlučnosti
B

Spoľahlivá v každej situácii.

Pre kompaktné sedany, vozidlá v prevedení tourer a veľkopriestorové vozidlá.

Vlastnosti • Vynikajúca stabilita počas jazdy a bezpečnosť na mokrom povrchu.

• Profil s rastúcim polomerom prekonáva vysoký vodný film s využitím efektu provy.
  • Široké pozdĺžne drážky z dezénu pohotovo odvádzajú vodu.
  • Dlhé hrany a priečne drážky rozbíjajú vodný film a umožňujú odvádzať vodu z penumatiky.

Spoľahlivosť • Nadštandardná kilometrová životnosť - Viaczložková zmes z pryže pre optimálnu vyváženosť medzi priľnavosťou a životnosťou pneumatiky.

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Pneueshop.sk

• , zakúpené v Spintero.sk

Boli mi dodané pneumatiky rok výroby 2017...

• , zakúpené v Gumy.eu

Dlhá životnosť, tichá a ekonomická prevádzka.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v pneueu.sk

opakovane kupujeme túto značku a sme s ňou spokojní

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• dobra pneu za nizku cenu
    • neviem

• , zakúpené v PNEU.sk

• dobrá kvalita aj cena

spokojnosť

• , zakúpené v PneuCentral.sk

• Výborné pneu, sedia na ceste, nie su hlucne, dlha zivotnost a vynikajuca cena.
    • Nemam nic proti.

Som maximalne spokojny.