Michelin Alpin A4 195/65 R15 91T

70 dB

• výdrz

ok

• cena, kvalita, spoľahlivosť, životnosť

Každému odporúčam. Lepšie na sneh ako Alpin5.

• , zakúpené v pneueu.sk

Perfektna zimna pneu za rozumnu cenu.

Obdobie
Priľnavosť za mokra
Priľnavosť za mokra do 2021
Hlučnosť
70 dB

Michelin Alpin A4 sa hodí rovnako do mestského prostredia, tak ako do náročnejších zimných podmienok. Pokiaľ chcete prémiové pneumatiky, s ktorými budete nielen jazdiť bezpečne, ale tiež šetriť peniaze, zvolte Michelin Alpin A4! Výhody zimných pneumatík Michelin Alpin A4: Prémiové obutie pre zimné podmienky Veľmi vhodné pre mestské prostredie Ekologické pneumatiky Skvelý záber Dlhá životnosť Zimná pneumatika od francúzskeho giganta Michelin Alpin A4 je určená pre rodinné vozy strednej triedy, jednopriestorové a malé mestské vozy. Lepšie chovanie auta, vyššia bezpečnosť a dlhšia životnosť, to sú hlavné klady tejto prémiovej pneumatiky. Efektívny rozjazd a krátka brzdná dráha sú vlastnosti, ktoré vodiči mestských vozov určite ocenia. Michelin sa pyšní najmä dlhým kilometrovým výkonom (životnosťou), ktorý bol pri predstavení pneumatiky v priemere o 35% dlhší než u najvýznamnejších konkurentov. Dlhú životnosť ovplyvňuje zloženie gumy i celková stavba pneumatiky. Michelin Alpin A4 taktiež šetrí palivo, čo utvrdzuje označenie GREEN X na bočnici. S pneumatikou tak budete šetriť nie len palivo a životnosť prostreida, ale hlavne svoju peňaženku.

• výdrz

ok

• cena, kvalita, spoľahlivosť, životnosť

Každému odporúčam. Lepšie na sneh ako Alpin5.

• , zakúpené v pneueu.sk

Perfektna zimna pneu za rozumnu cenu.

• , zakúpené v pneueu.sk

• -vyborne jazdne vlastnosti na mokrej vozovke
    • -tiche
    • -skvely pomer cena/vykon
    • -zatial som ich nevyskysal v skutocnych zimnych podmienkach

Mozem len odporucat.

• , zakúpené v Pneuhot

• kvalita je na vysokej urovni. pre moju rodinu je bezpecna jazda na dobrych zimnych pneumatikach dolezita.

som spokojna, viem ze tento produkt ma bezpecne dopravi do ciela

• , zakúpené v PNEU.sk

• kvalitný dezén s vinikajúcimi odvodňovacími vlastnosťami
    • Zatiaľ som nezistil

Vrelo odporúčam aj ostatným vodičom. Vlastnosti si môžu vyskúšať sami po kúpe a prezutí. Určite nebudú sklamaný kvalitným výberom s dobrou cenou.

• , zakúpené v Pneuhot

Na vybornu

• , zakúpené v PNEU.sk

• vyborne jazdne vlastnosti za vsetkych podmienok
    • zatial najlepsie zimne, co som mal...
    • mali dobre recenzie aj v GER a AUT, preto som ich kupil
    • oplatili sa

Netreba nic vysvetlovat, vsetko bolo fajn a som spokojny

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• Rýchla a spoľahlivá dodávka.

Mali najlepšiu cenu. Odporúčam každemu.

• , zakúpené v Levnej pneu

• najlepší pneu na trhu