Michelin Energy Saver 185/65 R15 88T

PNEUMATIKY, Michelin , 308596 , Pneumatiky MICHELIN ušetria viac paliva so zachovaním stopercentnej bezpečnosti. Vynikajúce pri brzdení na suchu. Vynikajúce pri brzdení na...
Doprava 8,4 €,Do týždňa

4x4 pneumatiky
Trieda hlučnosti
B

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

Som spokojný s kvalitou uvedených pneu.

veľmi kvalitné pneumatiky hlavne do nepohody

SUV pneumatiky
4x4 pneumatiky
Trieda hlučnosti
B

Vynikajúce pri brzdení na suchu.

Vynikajúce pri brzdení na mokre.

Vynikajúce v zákrutách na mokrom povrchu.

• Séria :Seria 65
  • NO :068 dB
  • Typ vozidla :osobnĂ© vozidlá

Dokumenty

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

Som spokojný s kvalitou uvedených pneu.

veľmi kvalitné pneumatiky hlavne do nepohody

super guma

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• vynikajúce filtrovanie nerovností , tiché , opäť sa potvrdilo že MICHELIN sú papuče pre auto
    • ?

doporučujem , mám skúsenosti aj s inými pneu , no opäť som sa vrátil k MICHELIN

• tiché, držia stopu
    • zatiaľ som nezistil

Pneumatiky Michelin som si vybral kvôli veľmi dobrým výsledkom čo sa týka opotrebovania a spotreby a samozrejme aj ostatných jazdných vlastností. Tieto zatiaľ nemôžem posúdiť, pretože ich mám len dva týždne. Za tú dobu používania som ale spokojný s malou hlučnosťou, dobrým valivým odporom a veľmi dobrými účinkami pri prudkom brzdení. Ja som s nimi zatiaľ spokojný.