Michelin Pilot Sport 3 225/45 R17 91Y

Vyskúšajte si úlohu športového pilota na cestách. S letnými pneumatikami Michelin Pilot Sport 3 sa o svoju bezpečnosť obávať nemusíte. Dômyselne naprogramovaná architektúra...
Doprava 4 €,Info v obchode
Doporučená ponuka PNEUCOM.sk

Info v obchode4 €96 % • 11 943 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Obdobie

71 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky
4x4 pneumatiky

Dômyselne naprogramovaná architektúra využívajúca digitálne technológie stavia na mohutnej konštrukcii a duálne odlišnom dezéne, ktoré sú predpokladom smerovej stability a spoľahlivej ovládateľnosti v každom smere. Preto siahnuť na funkčné schopnosti pneumatiky Michelin Pilot Sport 3 v prípade nevyhnutnosti nie je nemožné, ani nebezpečné.

Zdvojené oceľové pásy konštrukcie špirálovito zabalené do polyamidu v kombinácii s polyesterovým puzdrom zlepšujú pevnosť, odolnosť ako i kvalitu jazdy a trvanlivosť i pri vysokých rýchlostiach.

S pneumatikami Michelin Pilot Sport 3 si môžete užiť čokoľvek, len nie surfing na cestách. Vysoko účinný Anti Surf System je totiž zarytým odporcom tohto vodného športu a o dôslednú disperziu sa postará skôr ako by ste čakali.

V neposlednom rade pneumatiky Michelin Pilot Sport 3 dosahujú jednu z najlepších úrovní energetickej účinnosti na trhu čerpajúc zelenú energiu – Green Power Compound.

Silné stránky pneumatík Michelin Pilot Sport 3

• letné pneumatiky pre vozidlá strednej a vyššej triedy
  • vyvinuté ako originálna výbava prémiových vysoko výkonných športových automobilov, kupé a sedanov
  • brzdná dráha kratšia o 3 m v porovnaní s predchodcom
  • jedny z víťazných letných pneumatík v testovaní ADAC
  • o 10 % vyššia životnosť, pravidelné opotrebenie a vyššie úspory paliva – vďaka polyméru elastomér v zlúčenine behúňa
  • Anti Surf System proti aquaplaningu
  • Green Power Compound pre vynikajúci handling na mokrom povrchu, dlhú životnosť a pravidelné opotrebenie

• + DLHOROČNÁ OVERENÁ KVALITA ZNAČKY MICHELIN
    • + SKVELÁ PRIĽNAVOSŤ NA VOZOVKE PRI AKÝCHKOĽVEK PODMIENOK
    • + VYSOKÁ ŽIVOTNOSŤ
    • + TICHÁ
    • + PEKNÝ DESIGN
    • + MADE IN FRANCE
    • - CENA

Pneumatika je veľmi dobrá čo sa týka vlastností ako hlučnosť,priľnavosť na vozovke či už za mokra alebo sucha alebo životnosť pneumatiky. Čo sa týka kvality je to špička a vyrába sa priamo vo Francúzsku nie jak iné značky,ktoré dávajú vyrábať pneumatiky do hocakých krajín a tým znižujú kvalitu pneumatík.Sú síce drahšie ale za kvalitu sa oplatí priplatiť.Absolútne splnila moje očakávania a pri budúcej kúpe určite uprednostním značku MICHELIN. Všetkým ju vrelo odporúčam je to veľmi kvalitná pneumatika za rozumnú cenu.

• Velmi dobry produkt.

dobrá cena

• široké pneu. - stabilita na ceste
    • náhodný výber

odporúčam

• velmi dobra energeticka uspora
    • perfektna na mokrej vozovke
    • dlha zivotnost
    • skvela cena!!!

PS3 sme si vybrali preto, lebo sme ich pouzivali uz aj predtym a boli sme s nimi maximalne spokojni - na mokrej vozovke skvele, v testoch sa umiestnuju na navyssich prieckach (AutoZeitung)