BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2 235/75 R15 104Q

po piatich rokou uživani potreboval som už nove

• , zakúpené v pneueu.sk

• Výborná do terénu aj na cestu , celoročná vhodná aj pre menšie autá
    • vysoká hlučnosť, ale len na ceste, dosť vysoká váha

Bol to môj konkrétny produkt, ktorý poznám a ktorý som aj hľadal, takže viem, čo som si objednával

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• Dezén vo variante m+s, zmes je trošku mäkkšia, dobre akceleruje v bahne, lese a na skalách.
    • Trošku šmyká na mokrej tráve, ale nepoznám pneumatiku ktorá by si s ňou elegantne poradila...

Trošku drahšia pneumatika, ktorú však vynahradí kvalitné prevedenie popredného amerického výrobcu. Je veľmi odolná, najmä proti ostrým skalám. Tento nový design ma navyše skvelú samočistiacu schopnosť,kde už po pri mierne vyšších otáčkach pri zapadnutí je design okamžite čistý a schopný ďalšieho záberu. Odporúčam najmä pre poľovníkov, milovníkov prírody a amaterským off road jazdcom, profesionáli by určite zvolili design T3 od niektorých iných výrobcov, ktoré sú však extrémne hlučné na cestách už pri bežných rýchlostiach.

Obdobie
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky
Off-road pneumatiky
4x4 pneumatiky

Dezén:MUD TERRAIN T/A KM2, Šírka:235.00, Profil:75.00, Priemer:15.00, LI:104, SI:Q, Index Spotreba:G, Priľnavosť: C, Hlučnosť ( Db): 76, Hlučnosť trieda: 3, Hmotnosť ( kg ):26.00

• velmi dobra v terene,celkom dobra životnost na ceste aj v terene

po piatich rokou uživani potreboval som už nove

• , zakúpené v pneueu.sk

• Výborná do terénu aj na cestu , celoročná vhodná aj pre menšie autá
    • vysoká hlučnosť, ale len na ceste, dosť vysoká váha

• Mám ich 4 rok na terrane,super priechodnosť terenom,či už mokro,alebo skaly,odolné voči prierazom,dlhá životnosť hlbky dezenu.Napol zjazdene predam a idem kupiť nové.

-dobrá cena,super pneumatika,odporúčam ostatným

• perfektne do terenu
    • vyjdu aj do pekla.:D
    • sedia dobre aj na ceste
    • celkom prijatelna cena
    • asi nič