Dayton DW510 205/55 R16 91T

Symbol pre jazdu na snehu
Trieda hlučnosti
B

• , zakúpené v pneueu.sk

• Na snehu držia (merané na 15cm nového čerstvého snehu), na asfalte pri rovnej jazde dobré, v zákrutách pri rýchlej jazde trochu plávajú. Spotreba pri diaľnici +0,3l a pri bežnej jazde nemerateľné.
    • Cez tento obchod boli lacnejšie ako domáce produkty, kvalita porovnateľná.
    • Zatiaľ nič.

Prvých 1500km, v snehu OK, na asfalte OK. Jednoducho obyčajná zimná guma, producent z USA, vyrobené v Španielsku. Na bežné jazdenie stačí, na môj ročný zimný nájazd do 10t km určite 4 roky vydržia a potom ich vyhodím alebo darujem na dojazd.
    Letné mám Pirelli, producent z Talianska, guma je lisovaná v Rumunsku.

• Hlboky vzor ,vela lamiel ,vcelku dobre sedia na ceste ked nieje kasa

4x4 pneumatiky
Symbol pre jazdu na snehu
Trieda hlučnosti
B

Dezén tejto pneumatiky ma smerový tvar, ktorý vás udrží na ceste aj v snehovej fujavici. Výborne odvádza sneh i vodu z povrchu pneumatiky a znižuje tak riziko vzniku aquaplaningu. Uchváti vás aj jej brzdná dráha, ktorá je pozoruhodne krátka. Pneumatika Dayton DW510E má mohutnú konštrukciu, čo je dobrým predpokladom na solídny výkon v dlhodobom horizonte.

Na sklade • 1 variant3,99 €97 % • 6 432 recenziíĎalšie informácie

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • S touto značkou pneumatík som maximálne spokojný , používal som ju na viacerých autách
    • O žiadnej neviem.

Vďaka dobrým maďarským cestám s výmoľmi som si ho musel kúpiť.

• Za nova super.
    • Po dvoch zimách nepoužitelne na snehu najmä v stúpaniach a rozbehy.

Zo začiatku spokojnosť a teraz sa bojím vyjsť na cestu. Keby boli zjazdené tak nepoviem ale dezen cca 5mm nad mierkou

Moju prvu a zatial jedinu nehodu som mal s tymito (uplne novymi) pneu. Vsetci predomnou a zamnou ubrzdili, len ja nie. Bola na ceste jemna namraza...

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,99 €97 % • 6 432 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v pneueu.sk

• Cez tento obchod boli lacnejšie ako domáce produkty, kvalita porovnateľná.
    • Zatiaľ nič.

Letné mám Pirelli, producent z Talianska, guma je lisovaná v Rumunsku.

• Hlboky vzor ,vela lamiel ,vcelku dobre sedia na ceste ked nieje kasa
    • V strede je hustejsi vzor a pri kasovitom snehu sa upcha a smyka na ceste

Myslim za taku cenu vcelku dobre gumy od Bristovnu

• , zakúpené v Elektrony.sk

• výborná cena
    • dobrá kvalita

rozumná cena za dobrú pneumatiku