Debica Frigo 2 165/65 R14 79T

• , zakúpené v Kupuj-pneu.cz

• som spokojny
    • - rozhodol som sa spravne

-prvykrat som objednaval pneu cez internet, mal som obavy,
    ale som skutočne spokojny.
    Autom jazdi dcera a je spokojna.
    Tento produkt som si vybral na doporučenie od znameho.

Obdobie
Dodávkové pneumatiky
Symbol pre jazdu na snehu
Trieda hlučnosti
B

Debica Frigo 2 má smerový dezén pneumatiky s drážkami zaisťujúcimi Prirodzený odvod. Ten je zdokonalený hustým cik-cak lamelovaním pre dobrý výkon na snehu a odolnosti Voči aquaplaningu. Behúňová zmes obohatená silikou. Špeciálne zimné behúňová zmes ponecháva vacsie flexibilitu pri nízkych teplotách a tím zaručuje vyššími bezpečnosť v zime a vyšší kilometrový výkon. O 2% dlhsie lamely Zvyšujú počet záberových hrán. Riadenie je tak v zimných podmienkach oveľa bezpečnejšími. Vďaka vlnitým radiálnym lamelám sa skracuje ai brzdná dráha. Ostré hrany blokov dezénu pneumatiky Lepšie zaberajú za mokra, na snehu a ľade. Frigo 2 disponuje veľmi kvalitným smerovými dezénom s optimalizovanými drážkami, ktory vás ochráni pred aquaplaningom. Jazda autom sa tak s Frigo 2 stáva bezpečnejším v zimných podmienkach ai pri daždi a komfortná Vďaka nízkej hlučnosti.

Na sklade • 1 variant3,99 €96 % • 6 437 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 489 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma92 % • 2 029 recenziíĎalšie informácie

Dokumenty

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Moje staré pneumatiky sa opotrebovali a potreboval som štyri nové. A pre mňa to bol dobrý pomer ceny a kvality.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Výhoda: peniaze a kvalita
    • Zatiaľ nie je k dispozícii

Nízka cena a veľmi dobrá

• , zakúpené v Kupuj-pneu.cz

• som spokojny
    • - rozhodol som sa spravne

-prvykrat som objednaval pneu cez internet, mal som obavy,
    ale som skutočne spokojny.
    Autom jazdi dcera a je spokojna.
    Tento produkt som si vybral na doporučenie od znameho.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,99 €96 % • 6 437 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 489 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variantDarčekZdarma92 % • 2 029 recenziíĎalšie informácie
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Som spokojný v každom ohľade! Balík prišiel načas, ako bolo dohodnuté.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Túto značku som si kúpil niekoľkokrát a zatiaľ som spokojný.
    • Opotrebuje sa rovnako ako ostatné.

Cena a kvalita.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Kvalitní pneumatika která dobře sedí na sněhu.
    • Na těchto pneu jsem jezdil už dvě zimy.

S produktem jsem velmi spokojen.

• , prevzaté z Heureka.cz

Tyto pneu mám již podruhé a jsem s nimi vcelku spokojen co se týče jízdních vlastností a opotřebení.Mám jedno přísloví jak se chováš k pneumatice,tak ona se chová k tobě.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Velmi solidní pneu za malé peníze.Hlučnost je v normě.Na
      • běžné menší auto není co řešit.Při rozumné jízdě tyto pneu-
      • matiky vydrží docela dost,a na sněhu vás taky nenechají ve
      • štychu.
      • Vyrobeno v Polsku,ale nevidím to jako nevýhodu.

Není co shrnovat.Zatím spokojenost.