Firestone Winterhawk 3 165/70 R14 81T

71 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

• , zakúpené v Pneuline.sk

Zatiaľ sa neviem vyjadriť ku kvalite, pneumatiky neboli ešte jazdené na snehu. Dúfam že budem spokojný.

• , zakúpené v Pneueshop.sk

71 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

Winterhawk 3

Vďaka Winterhawk 3 si užijete zimu naplno! Táto zimná pneumatika vám ponúka vyváženosť, odozvu a predvídateľnú ovládateľnosť, ktoré potrebujete na zachovanie kontroly na zimných cestách.

• Vynikajúca priľnavosť na čerstvom a ujazdenom snehu
  • Predvídateľná a ovládateľnosť v suchých aj mokrých podmienkach
  • Jazdné vlastnosti prinášajúce pocit splynutia s vozidlom

Dokumenty

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Zachovanie pružnosti a odolnosti proti opotrebovaniu v priebehu času
    • Nezistili sme žiadne nevýhody.
    • Možno by sa mala zlepšiť trieda spotreby paliva.

Časom overená odolnosť výrobkov Firestone a história spoločnosti v tejto oblasti.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Najprv boli zaslané s dvojtýždňovým odstupom, potom v nesprávnej veľkosti. Predtým bolo všetko v poriadku.

• , zakúpené v Pneuline.sk

• , zakúpené v Pneueshop.sk

• mám ich aj na druhom aute už 2 roky
    • spokojnosť
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vybral som si ho na základe prezerania gumových testov a individuálnych potrieb. Ako zvyčajne, aj tu sa vyskytli kompromisy, ale celkovo, na základe mojich doterajších skúseností (asi 600 km), sú vhodné pre podmienky v mojej domovskej krajine. Zatiaľ som ich netestoval v extrémnych podmienkach (ani nechcem), ale je samozrejme veľkou otázkou, čo sa v domácich podmienkach považuje za extrém - z hľadiska počasia. V každom prípade sa zdá, že na suchom povrchu, v rannom chlade, má lepšiu priľnavosť pri brzdení/rozbiehaní, ďalším pozitívom je, že hluk/zvuk valenia je priaznivejší.
    • Zatiaľ som nezaznamenal žiadne nevýhody. Podľa testov nie je vynikajúca na mokrom povrchu (to momentálne neviem posúdiť), ale pre mňa to bude bezpečnostný prvok, ak bude dobre fungovať "len" v mokrom, blatistom počasí.

Staré pneumatiky už neboli v dobrom stave.

• Rýchle, presné a správne

Mám dobrú kvalitu za lacnú cenu

• , zakúpené v Gumy.eu

Dobré Pneumatiky na dobrú cenu

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Oveľa tichšie ako naše predchádzajúce pneumatiky.
    • Momentálne žiadne.

Dobrá kvalita za prijateľnú cenu.

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• Pneumatiky neboli žiadne "odloženky"
    • Slušne držia stopu

Ja som zatiaľ spokojný ;-)

• , zakúpené v Pneuhot

• výsledky testov a pomer cena/výkon
    • umiestnenie v testoch

za danú cenu podľa testov dobré výsledky. v praxi som ich ešte neodskúšal na snehu a vode.