Firestone Winterhawk 3 175/65 R14 82T

Doporučená ponuka Pneusvet

Na sklade • 1 variant4,99 €18 neoverených recenziíĎalšie informácie
Info v obchode4 €95 % • 11 936 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Obdobie

Hlučnosť
71 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

S pneumatikou Firestone WINTERHAWK 3 budete mať zimu vždy pod kontrolou. Tento model je určený pre kategóriu osobných vozidiel. V porovnaní so svojim predchodcom WINTERHAWK 2 EVO prináša radu vylepšení v oblasti výkonu, bezpečnosti a životnosti.

Kombinácia pozdĺžnych a priečnych drážok na behúni zabezpečuje výborný odvod vody a kašovitého snehu, čo prispieva k lepšej priľnavosti a eliminácii rizika aquaplaningu. Vylepšená zmes s použitím siliky udržiava optimálnu elasticitu aj pri nízkych teplotách. Inovovaný systém lamiel prináša lepší záber na akomkoľvek povrchu a umožňuje vám vychutnávať si zimnú jazdu plnými dúškami.

Na sklade • 1 variant3,99 €96 % • 6 437 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Dokumenty

• , zakúpené v Beťar guma

za tú cenu som spokojný

• , zakúpené v PNEUZONE

Sedi super, spokojnost.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Dobrá hodnota za peniaze, Promptný predajca
    • Nemyslím si, že existuje

Technické údaje a dobrá cena

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Adhézia

Testované po dlhú dobu vo všetkých podmienkach, všade okrem diaľnice, vo veľkosti R14 strašne zlé. Priľnavosť na mokrých a zľadovatených cestách je veľmi slabá, v zákrutách a pri brzdení priamo sa šmýka. Len 2 hviezdičky kvôli cene. Mojím nástupcom bude TS860...

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Za rozumnú cenu, známa značka, podľa mojich doterajších skúseností výborná, nikdy nesklamala, nikdy sa nešmykla na mokrej zablatenej ceste, ani v zákrute!
    • Ešte som nezažil.

Keďže som potreboval nové zimné pneumatiky, môj výber ovplyvnili recenzie a názory zákazníkov.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Zatiaľ mám najazdených relatívne málo kilometrov, ale na mokrých cestách je priľnavosť oveľa lepšia ako na letných pneumatikách strednej triedy, ktoré som si kúpil tento rok. Povedal by som, že v porovnaní so zimou je relatívne tichý a moja spotreba paliva sa nezmenila. Zatiaľ sa zdá, že je to dobrá kúpa.
    • Hlučnejšie ako leto, ale ktorá zima nie je? : )

Vybral som si ju na základe testu zimných pneumatík ADAC 2018, pričom som zohľadnil pomer ceny a kvality.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Som používateľ, ale jazdím len na krátke vzdialenosti, mesto + 20-25 km. Mám pocit, že je spoľahlivý a bezpečný. Možno som pneumatiku nasadil na súčasné počasie trochu skôr, ale ani v daždi sa nešmýka a v prípade potreby brzdím s istotou. Ďakujeme.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • dobrý výsledok testu, dobrá hodnota za peniaze
    • žiadne - guma je stále nová

opotrebované staré

• Hodnota za peniaze!
    • Nemám skúsenosti

Cena a výsledok testu

• , prevzaté z Heureka.cz
    • nízká cena
    • vinikajíví výsledky v testech
    • nejspíše nižší životnost