Goodride SW608 225/45 R17 94V

Goodride SW608 Highlights: - V-tvar dezénu - Špeciálna zimná behúňová zmes Opis: Dezén v tvare písmena V ma velkú drenážnu drážku pre rýchle odvádzanie topiaceho snehu, a...
Doporučená ponuka Prezuj.sk

B
Symbol pre jazdu na snehu

Dobrá kvalita za rozumnú cenu

• velmi dobrý pomer cena/kvalita

pouzivam ich na aute so zadnym nahonom a bez znacneho rozdielu od drahsich znaciek

lepsie kupit castejsie cerstvu pneu ako jazdit so starou drahou pneu len preto ze ju musim zodrat do kazdeho eura

• , zakúpené v pneueu.sk

Goodride SW608 Highlights:

• V-tvar dezénu
  • Špeciálna zimná behúňová zmes

Opis:

Dezén v tvare písmena V ma velkú drenážnu drážku pre rýchle odvádzanie topiaceho snehu, a vody. Optimalizovaný smer lamiel maximalizuje kontakt pneumatiky s povrchom vozovky a zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu vo všetkých zimných jazdných podmienkach. Špeciálna zimná behúňová zmes ponúka výkonnú jazdu.

Dokumenty

Dobrá kvalita za rozumnú cenu

Pomer cena kvalita. Rychlost odeslani a dopravy.

• velmi dobrý pomer cena/kvalita

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarček3,9 €96 % • 1 978 recenziíĎalšie informácie
    • dobrý poměr cena výkon

Koupil jsem již před 4 lety a vydržely jízdu v zimě v létě, odhadem 50 tis. km. Sjížděly se rovnoměrně. Pouze jedna měla v průběhu let defekt. Ale za tu cenu... Takže jsem do toho šel znova. Zatím vše ok.

• dostačující pneu , vzorek 8mm
    • nejsou hlučné
    • jediný rozdíl oproti ,, značkám ,, je cca o 1500 nižší cena
    • Za necelých 1200,- výborná zimní pneu.
    • Dal jsem na doporučení přítele, který na gumě běžně najede 20 tis.km za zimu a v květnu pneu mění za novou letní.
    • - neotravuje nadměrným hlukem
    • - je hustě prořezaná a měkká
    • - dobré stoupací vlastnosti na sněhu a ledě (vyzkoušeno)
    • - zatím najeto 3 tis. tak životnost neudávám
    • - při montáži na disky, nebyly problémy s vyvážením (přesná technologie výroby)
    • - pro ty, kteří jezdí velice ostře doporučuji gumy s pevnější kostrou renomovaných značek

Totožná guma se prodává pod názvem Westlake.
    Čínské gumy jsou všeobecně měkké, proto jsou tak vhodné jen jako zimní pneu.
    Jako letní bych ale čajnu nedoporučoval.

• jezdím na nich 3 roky pokud nejsi závodník je dobrá
  • , zakúpené v pneueu.sk

• Pomerne dobrá kvalita
    • Cela sada za R17 ,150€
    • Momentálne som nič ešte nenašiel

Odporúčam kúpiť

• , zakúpené v PNEU.sk

• primerana kvalita za dobrú cenu
    • možno troška rýchle opotrebenie, ale to je subjektívne hodnotenie nakoľko ich mám na vozidle so stálym pohonom 4x4

odporúčam aj zarytým odporcom čínskych výrobkov

• , zakúpené v PNEU.sk

• Lacné pneu s dobrými parametrami
    • Brzdiť zvládajú lepšie ako som čakal
    • Ževraj ide o vyradené kusy výrobcov (neviem potvrdiť)
    • pneumatiky trošku ťahajú na stranu, ale netvrdím, že je to spôsobené gumami samotnými. Inštaloval som ich predsa len v garážovom servise...

Neviem čo tu mám napísať, ale musím tu niečo napísať, pretože tento systém ma tu nepustí. Tak vám všetkým píšem, že sa mám fajne a je mi sveta žiť. Veľmi sa teším, že ste prečítali moju recenziu.