Hankook K125 Ventus Prime 3 195/65 R15 91H

TOP 33 v kategórii Osobné pneumatiky

Hankook K125 Ventus Prime 3 195/65 R15 91H

Produkt roku 2021 - Finalista
Letná pneumatika vyvinutá s dôrazom na maximálnu bezpečnosť aj na mokrej vozovke. Poskytne komfortné jazdné vlastnosti a umožní aj športovejší štýl jazdy...
Garantovaný nákup z Pneusvet

Na sklade • Viac variantov2,5 €735 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4,5 €94 % • 1 592 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €98 % • 156 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €7 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €92 % • 13 141 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3 €12 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €15 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5 €21 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3 €97 % • 380 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 2 975 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €385 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,99 €15 neoverených recenziíĎalšie informácie

Výrobca Hankook opäť vylepšil svoju prémiovú sériu obľúbených letných pneumatík Ventus a na trh uviedol zástupcu s prívlastkom Prime 3, ktorý je vhodný pre široký rad vozidiel od nižšej triedy až po luxusné automobily. V porovnaní so svojim predchodcom exceluje predovšetkým v skrátení brzdnej dráhy na mokrom povrchu, nohu z brzdového pedála budete môcť stiahnuť po prejdení o 8 % kratšej vzdialenosti. Výrobca to docielil rozšírením plochy asymetrického dezénu a špeciálnym zložením gumeného kompozitu s prímesou siliky, čo umožňuje omnoho väčšiu priľnavosť a pružnosť pneumatiky pri jazde. Kľúčovým funkčným prvkom je skosený dizajn štvorice masívnych drážok okolo rebier dezénu, ktoré vďaka novému tvaru lepšie odvádzajú nežiaduce kvapaliny a zamedzujú obávanému aquaplaningu.

Komfortom smerom k výkonu

Jedným z hlavných cieľov vývoja bol komfort jazdy, ale pneumatika dokáže osloviť aj vodičov túžiacich po športovejšom spôsobe prepravy. To všetko vďaka tuhej, ale zároveň ľahkej kostre kombinovanej s vysoko priľnavou zmesou obohatenou o prímes siliky, ktorá zaručí dobré vlastnosti aj na mokrej vozovke.

Obdobie

• Kvalita cena
  • , zakúpené v Pneusvet

• - nasadené na Octavia II combi
    • - za mňa stabilné počas jazdy
    • - vyskúšané za sucha aj za dažďa - ja osobne pociťujem istotu počas jazdy (diaľnica max. 125 - 130 km/h)
    • - dlhšia doba zabehnutia nových pneumatík - mne sa zabehli za cca. 1 000 km (bez subjektívneho pocitu drobných vibrácií na volante)
    • - vytŕčajúce jemné "výlisky" na pneumatike

Ja osobne považujem pneumatiky za stabilné počas jazdy, za sucha aj za dažďa. V jednej mimoriadnej situácii ma podržali - keď som na diaľnici (rýchlosť cca. 110 - 115 km/h) musel prudko pribrzdiť a urobiť prudký vyhýbací manéver do odstavného pruhu, aby ma netrafilo predbiehajúce auto, ktoré sa zaraďovalo priamo do mňa ... Po prudkom pribrzdení a stočení volantu vpravo do odstavného pruhu pneumatiky nešli do šmyku ale pomohli mi zredukovať smer jazdy napriamo a zaradiť sa naspäť do svojho pruhu ...

• , zakúpené v Pneuline.sk

Ocenenie

Produkt roku 2021 - Finalista
Produkt roku 2020 - Finalista

Inteligentné funkčné prvky

Pneumatika je vybavená niekoľkými funkčnými prvkami, ktoré zvyšujú komfort a bezpečnosť jazdy aj v menej priaznivých podmienkach. Na prvý pohľad zaujmú tri široké dezénové rebrá zabezpečujúce dokonalý kontakt s vozovkou a štvorica drážok na efektívny odvod vody a chladenie. Tie vďaka svojmu tvaru dokážu zefektívniť akceleráciu a zároveň skrátiť brzdnú dráhu o 8 %. Potešia aj indikátory opotrebovania.
Inteligentné funkčné prvky

Jedinečná konštrukcia

Okrem zmienenej vysoko priľnavej zmesi a mimoriadne pevnej bezšpárovej kostre vystuženej širokým oceľovým diskom obklopeným kompozitom s ľahkými vláknami z umelého hodvábu je konštrukcia pneumatiky podporená už v samotnej špeciálne spevnenej pätke, kde nájdete silné jednoreťazové lano uľahčujúce montáž.
Jedinečná konštrukcia

Na sklade • 1 variant3,99 €97 % • 6 296 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,9 €97 % • 463 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,5 €93 % • 3 392 recenziíĎalšie informácie

Pneumatika vyniká skvelou priľnavosťou za mokra, čím pomáha predchádzať aquaplanningu. Skvele priľne k suchej i mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu. V priľnavosti za mokra dosahuje hodnotenie A, čím sa radí medzi najlepšie hodnotené letná pneu na trhu. Naviac vďaka nízkemu valivému odporu dochádza k výraznej úspore paliva a nízkemu opotrebenie samotnej pneumatiky. Vhodné pre osobné vozidlá a SUV.

Dokumenty

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• cena (11)
  • jazdné vlastnosti na mokrom povrchu (7)
  • dobrá priľnavosť (5)
  • nízka hlučnosť (5)
  • kvalita (4)
  • jazdné vlastnosti na suchu (4)
  • pomer cena/výkon (4)
  • jazdné vlastnosti (3)
  • jazdné vlastnosti v teréne (1)
  • hodnotenie v testoch (1)
  • slovenský výrobok (1)

• - za mňa stabilné počas jazdy
    • - vytŕčajúce jemné "výlisky" na pneumatike

• , zakúpené v Pneuline.sk

Som spokojný za tu cenu

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov3,9 €97 % • 463 recenziíĎalšie informácie
    Do 3 dní • 1 variant4,5 €93 % • 3 392 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v PNEU.sk

Som veľmi spokojny

• , zakúpené v Spintero.sk

Dobre držia dráhu jazdy auta, trochu hlučnejšie a o niečo väčšia spotreba...Na daždi zatiaľ nevyskúšané...

• , zakúpené v PNEU.sk

• Dobrý pomer cena/kvalita.
    • Slušná prilnavosť k vozovke
    • Nemám výhrady

Mám ich 5 rokov na svojom aute a bol som spokojný. Tak som ich odporučil a objednal rodinnému príslušníkovy.

• , zakúpené v Pneueshop.sk

• Kompromis úžitková hodnota verzus cena.
    • cena, po koupení první sady pneu velká spokojenost,proto jsem neváhal koupit znova stejné
  • Finalista súťaže ProduktRoku 2021, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Minulou zimu,a že bylo sněhu dost,se na Vysočině a Šumavě osvědčila na 1.
    • Nevím.Jsou dobré.