Hankook W452 Winter i*cept RS2 205/55 R16 91H

Zimné pneumatiky Winter i*cept RS2 určené pre kompaktné automobily a vozidlá strednej triedy ponúkajú vynikajúci záber a bočnú stabilitu, priamu odozvu a znížený valivý odpor...
Doprava zdarma, Do 3 dní

Info v obchode4 €97 % • 1 487 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantovZdarma399 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5,85 €96 % • 487 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3 €539 recenziíĎalšie informácie

Kvalitné zimné pneumatiky za dostupnú cenu. Spoločnosť Hankook vytvorila tieto pneumatiky predovšetkým pre kompaktné automobily a vozidlá strednej triedy, ktorým zaistia bezpečnú a pokojnú jazdu v akomkoľvek zimnom počasí. Pneumatiky majú vynikajúci záber na snehu a mokrom povrchu, skvelú bočnú stabilitu a znížený valivý odpor. Lepšiu priľnavosť na snehu zabezpečia predovšetkým hustejšie a dlhšie lamely vytvorené pomocou špeciálnej 3D technológie, ktoré zlepšujú smerovú stabilitu.

Široké odvodňovacie drážky

Do ramennej oblasti vzorky boli pridané tzv. odvodňovacie drážky, ktoré napomáhajú odstraňovať predovšetkým sneh a vodu z dezénu. Vďaka tomu je celá vzorka neustále v priamom kontakte s vozovkou, udržuje vyššiu stabilitu a zabraňuje aquaplaningu.

Obdobie

• Vybrone na mokrej vozovke
    • Pomer cena / kvalita
    • Vyššia spotreba
    • Hlučnosť pri vysokej rýchlosti

Tieto pneumatiky som kupoval po veľmi dobrych skúsenostiach s letnými pneumatikami Ventus Prime 3. Nesklamali. Bývam v Tatrách takže som ich mal možnosť otestovať snáď za všetkých zimných podmienok. Sú to pneumatiky z môjho pohľadu ideálne na zlé upravené zasnežené či mokré cesty. Do kaše, na sneh, ľad. Na suchej ceste sú také priemerné, ale kde fakt excelujú sú mokré cesty a sneh. Tak bezpečne som sa na snehu zatiaľ ešte necítil. Nie je problém sa na nich pohnúť do kopca ani na veľmi primrznutom povrchu a skvelo držia v zákrutách na zasneženej a zľadovatelej vozovke.
    Neodporúčal by som ich do nižších polôh kde je sneh len výnimočne alebo na primárne dlhé cesty po dobre upravených diaľniciach. Pri rýchlosti nad 110km/h začínajú byť hlučné, rýchla jazda je bezpečná ale nie je to nejaký extra pôžitok.

Obdobie
SUV pneumatiky
Trieda hlučnosti
Symbol pre jazdu na snehu

Odolá prekážkam zimy

Vďaka väčšiemu množstvu dlhších lamiel dokážu pneumatiky zlepšiť záber na snehu a dokonca aj na ľade. 3D lamely na vzorke zvyšujú tuhosť jednotlivých blokov a zaisťujú lepšiu stabilitu na mokrej či zasneženej vozovke.
Odolá prekážkam zimy

Vzorka pre lepší výkon na snehu

Na pneumatike sa okrem odvodňovacích drážok a 3D lamiel nachádza mnoho menších zárezov a 3D hrán, vďaka ktorým dokáže auto ešte lepšie priľnúť k vozovke a zamedziť možným šmykom.
Vzorka pre lepší výkon na snehu

Do 3 dní • Viac variantovDarčekZdarma91 % • 2 028 recenziíĎalšie informácie

PNEUMATIKY, HANKOOK , 1017629 , HANKOOK prvý výrobca v Kórei.
Technológia KONTROL znamená tiež celý rad patentovaných inovácií, vyvinutých firmou HANKOOK.
Vďaka tejto technológii vychádzajú z výroby pneumatiky, ktoré vykazujú priaznivé vlastnosti :výkon, bezpečnosť, pohodlie, a vplyv na životné prostredie.
Aktivity výskumu a vývoja pneumatík HANKOOK prebiehajú v piatich výskumných centrách :
V Kórei, Nemecku, Číne, USA a Japonsku
Typ vozidla :osobné vozidlo

Dokumenty

3zákazníci neodporúčajú produkt

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• jazdné vlastnosti na snehu (5)
  • cena (4)
  • jazdné vlastnosti na ľade (2)
  • pomer cena/výkon (2)
  • jazdné vlastnosti na mokrom povrchu (2)
  • jazdné vlastnosti (2)
  • nízka hlučnosť (2)
  • dobrá priľnavosť (1)
  • bezpečnosť (1)
  • trakcia (1)
  • hlučnosť (4)
  • materiál (1)
  • vyššia spotreba paliva (1)

• Výhodný nakup
  • , zakúpené v BestDrive

• Vyborne na snehu
    • Vybrone na mokrej vozovke
    • Pomer cena / kvalita
    • Vyššia spotreba
    • Hlučnosť pri vysokej rýchlosti

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Pneuline.sk

Používam dlhší čas pneu od firmy Hankook a som maximálne spokojný.

neviem

• Celkom dobrá trakcia
    • Pri jazde rovno sú tiché
    • Pri prejazde zákrutami dosť hlučné
    • Tvrdá zmes
    • Nekomfortné
    • Mierne predražené

Po dlhoročných pozitívnych skúsenostiach s letnými Hankook Ventus Prime som sa rozhodol vyskúšať aj zimné od tohto výrobcu. A som sklamaný. Za 60 eur menej som mohol mať radšej Nexeny (v jednom nemenovanom eshipe z Popradu) alebo priplatiť 30 eur a mať Nokiany. Práve so zimnými Nokianmi WR D3 a D4 mám dlhoročné veľmi pozitívne skúsenosti. Sú drahšie, ale majú nazaj dobrú zmes a vždy mi vydržali aspoň 3 sezóny. Tieto Hankook Winter i-Cept, o ktorých je táto malá recenzia, mi pripadajú byť také tblvrdé, ako Nokiany po 2 sezónach. Neviem si na nich zvyknúť, skúšal som hrať s tlakom a nepomohlo. So štandardným tlakom, ktorý používam, tieto pneumatiky najmä vzadu odskakujú. Pri prejazde zákrutami vibrujú a hučia, akoby som šiel jednou stranou auta po bielej čiare na krajnici.

Moje odporúčanie ak zvažujete kúpu týchto pneumatík, radšej ušetrite a choďte do Nexenov Win Guard, alebo priplaťte za Nokiany WR D4. Ale na letné Hankooky Ventus Prime 3 nemôžem povedať jedno zlé slovo.

• super
  • , zakúpené v POPGOM.sk

• na to že su zimné su hrozne tvrde a maju vysoku hlučnost
  • , zakúpené v Pneuline.sk

• veľmi dobré jazdné vlastnosti na vode,nízka hlučnosť(oproti matadorom,ktoré som doteraz mal)a sneh uvidíme
  • , zakúpené v Pneumatiky.sk

Dobrá kvalita na mokrých cestách