Infinity Ecosis 205/55 R16 91V

Šírka: 205, Výška: 55, Priemer: 16, Ročné obdobie: Letná pneumatika, Typ vozidla: Osobné vozidlo, Rýchlostný index: V=240 km/h, Valivý odpor: C, Brzdenie za mokra: C, Hlučnosť:...
Doprava 12 €,Do týždňa

B

• , zakúpené v ARSPNEU.SK

Za tú cenu dobrý produkt

• , zakúpené v Gumy.eu

• jazím na pneumatikách 2 dnik...

Obdobie
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky
Trieda hlučnosti
B

• Šírka: 205, Výška: 55, Priemer: 16, Ročné obdobie: Letná pneumatika, Typ vozidla: Osobné vozidlo, Rýchlostný index: V=240 km/h, Valivý odpor: C, Brzdenie za mokra: C, Hlučnosť: 71 dB, Záťažový index: 615Kg, Závažia: 10 kg, RunFlat systém: Nie, Zosilnené prevedenie: Nie.
  • Infinity: Inžinieri spoločnosti Infinity skúmajú dlhé roky, ako sa dá zladiť požiadavka maximálnej bezpečnosti, s čím dlhšou životnosťou a maximalizáciou jazdného komfortu. Výrobca Infinity ponúka takmer kompletnú škálu pneumatík od osobných, off road, nákladných až po agro pneumatiky. Letné pneumatiky značky Infinity sa vyznačujú vysokou životnosťou, zimné majú navyše vizuálne veľmi atraktívny dezén. Motto Infinity je – v pomere cena/hodnota je len jeden ciel – nekonečno.

Dokumenty

• , zakúpené v ARSPNEU.SK

Za tú cenu dobrý produkt

• značka

Hľadal som pneumatiku strednej triedy za normálnu cenu, výrobca nebol dôležitý, len vlastnosti, a keďže som potreboval letnú sadu za dobrú cenu, kúpil som túto. Zatiaľ je to dobré, len raz som musel dať veľkú topánku, žiadne šmyky, dobrá kvalita.

• Bola za rozumnú cenu a keďže auto budem za pár rokov meniť a ročne najazdím približne 6-8 000 km, zdalo sa mi, že sa hodí.
    • Pri nákupe online by malo byť uvedené, že v roku 2021 dostanem pneumatiku 2020 za inzerovanú cenu.

Minulý rok mi kolega z AKH povedal, že moje 6 rokov staré letné pneumatiky, ktoré mali najazdených asi 25 000 km, tento rok neobuje. Preto som si ich musel kúpiť. S kúpou pneumatiky som počkal do jari 2021, objednal som si ju. Toto vozidlo bolo vybavené pneumatikami 1. generácie z roku 2020. Takže som vôbec nebol spokojný.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variant12 €91 % • 186 838 recenziíĎalšie informácie

Na mojom aute jazdila 2 roky, potom som auto predal aj s pneumatikami.
    Po približne 10 000 km nebolo opotrebenie badateľné. Domov z Nemecka som sa vracal po diaľnici vysokou rýchlosťou, v horúčavách a búrkach, ale nezaznamenal som žiadne negatívne účinky.

• Lacné, dobrá priľnavosť
    • Má tendenciu vysychať.

Doteraz som musel dvakrát brzdiť tak prudko, že som si myslel, že to bude "šľapka", ale auto sa chytilo. Na mokrých cestách je skvelá. Takže som presvedčený.
    Po niekoľkých mesiacoch sa farba dostala na slnko. Nastriekal som ho kondicionérom na gumu a ten sa hneď vsiakol. Pri piatom opláchnutí prestala piť a opäť sčernela. Pomerne rýchlo sa vyčerpá. Takže to nevyzerá, že by to malo trvať dlho. Každopádne, je to len na 4-5 rokov, takže za tú cenu to stojí za to.

• Cena/hodnota
    • Priľnavosť za sucha a za mokra
    • Vie, čo potrebuje každodenný "športový" vodič! : )
    • Kopírovať z

Tento typ používam asi 3 roky, tento rok som si kúpil druhú sadu (20000 km ročne) Absolútne bezchybná guma, hodnota za peniaze veľmi veľa. Na suchých cestách drží strašne dobre, na mokrých cestách nie je zlá, prekvapivo dobrá. Zatiaľ žiadne trhliny ani iné chyby, hoci tam, kde ho používam, by to mohlo byť veľmi dobre. V decembri sa oplatí skontrolovať cenu, pretože môžete naraziť na 50 % zľavu (v porovnaní so súčasnosťou). Vôbec neľutujem, že som si ju kúpil, aj keď som predtým utratil veľa za "prémiové" pneumatiky (Dunlop, Conti) !

Vzhľadom na pomer ceny a výkonu je to úplne dobrá voľba na bežné používanie.

• Používam ho už 2 týždne.
    • Zatiaľ žiadne.

Musel som ho vymeniť.

• Mám ho 1 týždeň. Veľmi mäkké a veľmi lepkavé! Zvuk tiež nie je zlý. Ako dlho to vydrží, sa ešte uvidí.
    • Zatiaľ žiadne

Tiež som hľadal lacnú, normálnu pneumatiku a toto bola moja voľba. Veľmi dobrá guma za túto cenu!

• Cena/hodnota
    • Meg má zatiaľ najazdených len 500 km.
    • Ešte som nezažil

Hľadal som lacnú pneumatiku a našiel som ju