Kleber Krisalp HP2 185/65 R15 88T

S cieľom radosti z jazdy a zároveň neoblomnej bezpečnosti sú zimné pneumatiky Kleber Krisalp HP2 ako stvorené na zimné cesty nielen krížom cez Alpy. Vynikajúce brzdné...
62 €

B

• , zakúpené v Pneueshop.sk

• dobré jazdné vlastnosti na vode a snehu
    • trochu hlučnejšie

používam pneu už 3 roky v prechodných obdobiach a cez zimu a som s nimi celkom spokojný. Používal som ich už aj v letnom obdobý , pneu sa dobre správajú na vode , majú dobré jazdné vlastnosti a ani sa nejako velmi nederú.

• , zakúpené v Spintero.sk

• Ešte som nenajazdil len pár desiatok kilometrov zatiaľ neviem dobre ohodnotiť.

Pneumatiky Kleber patria medzi kvalitnejšie a cenovo boli vyhovujúce.

• , zakúpené v pneueu.sk

4x4 pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Trieda hlučnosti
B

Vynikajúce brzdné vlastnosti, bezpečné manévrovanie na snehu i ľade a trakcia, ktorá vás nenechá v žiadnom záveji sú prakticky splniteľné méty, pre ktoré sa do pneumatiky Kleber Krisalp HP2 oplatí investovať.

Vynovený smerový dezén vychádza z priameho centrálneho rebra lemovaného plutvami smerujúcimi do strán, účinne odvádzajúcimi kondenzát hlbokými kanálmi ako aj hustou sieťou cik-cak lamiel. V takomto prevedení aquaplaning nemá šancu, kým adhézia a manévrovanie sú na koni aj v daždi, snehu či na ľade. Zamerané na účinné brzdenie na klzkom povrchu, pneumatiky Kleber Krisalp HP2 sa nenechajú zaskočiť v žiadnej zimnej situácii.

Inováciou prešla aj behúňová zmes, ktorá poskytuje o 42 % vyššiu hustotu oproti svojmu predchodcovi, čo posúva pneumatiky Kleber Krisalp HP2 zas bližšie k vašim spoločným cieľom. Bonusovo znížený valivý odpor zabezpečuje nákladovo úspornú jazdu, ktorú oceníte v každom smere i počasí.

Vlastnosti pneumatiky Kleber Krisalp HP2

• zimné pneumatiky pre mestské sedany, limuzíny, kompaktné vozidlá aj minivany
  • spĺňajú i špecifické potreby vodičov rodinných vanov
  • o 42 % vyššia hustota pre lepšiu stabilitu a dlhodobú životnosť
  • vynikajúca adhézia i trakcia na mokrom i klzkom povrchu
  • znížený valivý odpor pre nákladovo úspornú jazdu

• , zakúpené v Pneueshop.sk

• dobré jazdné vlastnosti na vode a snehu
    • trochu hlučnejšie

• , zakúpené v Spintero.sk

Pneumatiky Kleber patria medzi kvalitnejšie a cenovo boli vyhovujúce.

• , zakúpené v pneueu.sk

• pomer cena a kvalita
    • hlučnosť

dobrá kúpa

• , zakúpené v POPGOM.sk

• ano

ok

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

Som z Popradu a Pneucom mam pod nosm .Som velmi spokojny z nakupom.

• super

som spokojny

• , zakúpené v Pneuhot

• Cena + Kleber kvalita,používam tohto výrobcu od r. 2001, max. spokojnosť.
    • Alternatíva- Kumho zimné ,tá istá cena a povedal by som trošku lepšia kvalita.
    • Žiaľ v tom čase,keď som ich kupoval Kumho neboli naskladnené,no dnes už sú.
    • Samozrejme,sú i lepšie pneu vo vyššej cenovej hladine,otázkou je,či má zmysel kupovať drahé pneu na slabšie a ľahšie vozidlo.

Recenzia je krátka,no na názor stačí.
    I tak si každý vyberie podľa svojho gusta.
    Odporúčam obchod PheuHot,to je dôležité.

• , zakúpené v POPGOM.sk

spokojnosť

• , zakúpené v PNEU.sk

• dobré vlastnosti

s uvedenými pneumatikami mám dobré skúsenosti

• lebo je cenovo dobra

odporučal by som produkt ostatnym