Matador MP85 Hectorra 225/65 R17 102H

Doprava zdarma, Do 3 dní
Doporučená ponuka NAJpneu.com

Na sklade • 1 variant4 €4 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €1 neoverená recenziaĎalšie informácie
Info v obchode4 €96 % • 11 943 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant4 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie

Dodávkové pneumatiky
Trieda hlučnosti
B

• , zakúpené v Pneueshop.sk

Veľmi vysoko hodnotím, že aj keď moja objednávka prišla v čase, keď žiadaný tovar nebol na sklade, bol okamžite objednaný. Firma mi oznámila náhradný čas dodávky a žiadala o môj súhlas. Keď ho obdržala, priebežne ma informovala, kedy mi tovar dodajú. Napokon predbežný termín aj skutočne dodržala.
    Viem, o čom hovorím. Pracoval som v oblasti obchodu a viac rokov v nemeckej firme, vyrábajúcej ložiská ako vedúci údržby s cca. 150 podriadenými pracovníkmi. Slovo, ktoré raz človek dal (termín splnenia nejakej opravy) bolo záväzné a podľa toho bol aj hodnotený !!
    Ešte raz ďakujem za dochvíľnosť.
    Kvalitu tovaru neviem teraz zodpovedne ohodnotiť, lebo až po namontovaní na auto (jedná sa o pneumatiky) sa uvidí výsledok.

• Dodanie

4x4 pneumatiky
Dodávkové pneumatiky
Trieda hlučnosti
B

Dezén:MP85 HECTORRA 4X4, Šírka:225.00, Profil:65.00, Priemer:17.00, LI:102, SI:H, Index Spotreba:E, Priľnavosť: C, Hlučnosť ( Db): 71, Hlučnosť trieda: 2, Hmotnosť ( kg ):12.00

Do 3 dní • 1 variantDarčekZdarma90 % • 2 031 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variantZdarma94 % • 12 793 recenziíĎalšie informácie

Dokumenty

• , zakúpené v Pneueshop.sk

Ešte raz ďakujem za dochvíľnosť.

• Dodanie
  • , zakúpené v Pneumatiky.sk

• cena a kvalita
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 3 dní • 1 variantDarčekZdarma90 % • 2 031 recenziíĎalšie informácie
    Do mesiaca • 1 variantZdarma94 % • 12 793 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Pneueshop.sk

Vyborne pneu a rychle vybavenie

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• vzhladom na cenu a znacku pomerne kvalitna pneumatika, pri prezuvani pneumatiky bezproblemove vyvazenie kolesa, moderny dizajn, mäksia jazda
    • zatial nic, uvidi sa casom aka bude rychlost opotrebovania

odporucam vzhladom na cenu a prvy dojem z jazdy