Michelin CrossClimate 205/55 R16 94V

PNEUMATIKY, Michelin , 094665 , Pneumatiky MICHELIN ušetria viac paliva so zachovaním stopercentnej bezpečnosti. Vynikajúce pri brzdení na suchu. Vynikajúce pri brzdení na...
Do 3 dní

Športové pneumatiky
Trieda hlučnosti
A
Symbol pre jazdu na snehu

Vynikajúce pri brzdení na suchu.

Vynikajúce pri brzdení na mokre.

Vynikajúce v zákrutách na mokrom povrchu.

• Séria :Seria 55
  • Typ vozidla :osobnĂ© vozidla

Dokumenty

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• nízka hlučnosť (12)
  • jazdné vlastnosti na snehu (6)
  • jazdné vlastnosti na suchu (5)
  • jazdné vlastnosti na mokrom povrchu (5)
  • kvalita (3)

• sedí perfektne na ceste
      • vyskúšať celoročné pneu

Značka je zárukou kvality a neprezúvať je výzvou. Zatiaľ je bez problémov

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• mal som tieto pneu aj na predchadzajucom aute a aj preto
      • som sa rozhodol,ze si ich znova zakupim pri dalsom aute.
      • Pneu je ticha a mimo zimy uplne ako letna guma.
      • V zime mne uplne postacuje na moje jazdy prevazne v meste a blizkom okoli.
      • Odpada starost ako sezonne prezuvanie.
      • Nikdy nenahradi zimne pneu,ale na mestske jazdenie upne postacuje.

• spokojny
      • vyborne drzia za mokra
      • v snehu su tak isto bezproblemove
      • nic

Pneumatiky som zskupil v auguste 2016 a hned som ich obul na moje auto. Jazdim denne a zijem na severe Slovenska. Chcel som vediet ako budu pneumatiky reagovat v zime. Mozem povedat , ze som velmi spokojny.U nas bolo tohto roku dost snehu a ani raz som nemal problemy pri rozjazde, alebo brzdeni.Nechcem nikoho presviedcat, ale ja som spokojny a urcite si ich opat kupim , ked tieto opotrebujem. To som este zvedavy, ako dlho vydrzia

• V lete sa správajú viac menej štandardne.
      • Jedná sa len o letné pneumatiky, v zime sú absolútne nepoužiteľné, až životu nebezpečné.
      • Pneumatiky majú na snehu a ľade priľnavosť horšiu ako ojazdené letné pneu, a pri sebe menšom stlačení brzdy idú okamžite do šmyku a auto sa stáva neovládateľným.
      • Hneď prvý deň po napadnutí snehu, som do auta ktoré predo mnou, ktoré normálne brzdilo ťukol, a tri krát som radšej strhol riadenie do vedľajšieho pruhu pretože som nebol schopný ubrzdiť z rovnakej rýchlosti ako autá predo mnou.
      • Pri jazde na zľadovatenej, alebo zasneženej ceste, auto "pláva" a neustále máte pocit, že auto každú chvíľu zíde do priekopy, alebo ho oplieska na zvodidlách.

Chcel som ušetriť za prezúvanie, ale v prípade tohto výrobku som sa stal obeťou marketingových trikov.
      Z dôvodov bezpečnosti, mi nezostáva nič iné, len kúpiť normálne zimné pneu a tieto používať len ako letné.
      Je mi divné že na tento výrobok je tu toľko pozitívnych recenzií, ale vysvetľujem si to nekritickým nadšením, že si kúpili "propagovaný výrobok, ktorý predsa nemôže byť zlý!"
      Ja som tu uviedol len fakty - rozhodnutie, či kúpiť, či nekúpiť nechám na každom slobodne.

• Stabilné v zákrutách .
      • Bez problémov zvádajú rozjazd na ľade.
      • Tiché.
      • Zaznamemnal som úsporu na plive do 0,5L na 100km oproti predošlej.

v zimnom období príjemne prekvapili. Myslel som že opis vlastností sú len reklamné žvásty. Zatial odskúšané pri -10°C +-5°. V porovnaní s niektrou konkurenciou z čisto zimných pneumatík má dostatočne navrch (odskúšané mám matador , barum ,hankook, bridgestone). Auto koncernová predokolka, 90% jazda okolím Pezinku a Záhoria.

Ostatné sa ukáže v lete , pól metrovým závejom som sa ešte nebrodil , na zjazdovky ma autom nevpustia :)

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• lebo nemusím prehadzovať zimné pneumatiky za letné a naopak, pretože nenajazdím ročne viac ako 7000 km

s tovarom som spokojný, odporúčam ostatným využiť vaše služby

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• Celoročná pneu super vlastnosti pre tych čo jazdia na juhu slovenska , pneu tichá dobre drží na vode , odporučam

Super pneumatika do každeho počasia , už roky jazdíme vo firme na celoročných pneu a kupujeme len špičku Mischelin a Pirelli , hlupe poznámky ludí že celoročná pneumatika je zlá neberem do úvahy lebo ak sa dotyčného kritika oytam kolko celoročných pneu jazdil tak odpoveď je že má len sezonne gumy.
      Letné a zimne pneu môžem odporučiť do hornatých regionov tam maju zimne pneu zmysel.
      Ak ste z juhu slovenska tak odporučam celoročné pneu a nie diktat pneu gigantov aby na vás ryžovali každých 5-6 rokov dve sady pneu.
      Kedysi boli len cleloročne pneu a brutalne zimy a všade sme sa dostali.
      Ani super zimne pneu vám nezaručí že ak presiahnete hranicu tak vám ani tie nepomôžu.
      Najviac nám vydržali celoročné super pneu Pirelli P2500 majú cez 70.000km a stale maju dobrý dezem aj vlastnosti. Uvidíme ako sa bude dariť novinke od Mischelinu.
      Firma Good Year s pneu Vector 5 moc nepochodila životnosť je slabá.

• , zakúpené v PNEUCOM.sk

• kvalitná značka, veľmi tiché, zatiaľ som sokojný
      • ešte som nemal možnosť ich vyskúšať na snehu

zatiaľ som spokojný