Tomket Snowroad 3 165/70 R14 81T

Symbol pre jazdu na snehu
Trieda hlučnosti
B

• , zakúpené v PNEU.sk

Dobrá cena s dopravou zdarma. Kvalitu nejdem ešte hodnotiť, ale majú dobré recenzie.

• produkt som ešte len začal používať, neviem ho hodnotiť. Zo stránok obchodu som sa nedozvedel, kde sa produkt vyrába.

stránok obchodu som sa nedozvedel, kde sa produkt vyrába

71 dB
Symbol pre jazdu na snehu
Trieda hlučnosti
B

Novo vyvinutá zimná pneumatika TOMKET SNOWROAD 3 je určená pre všetky typy áut. Symetrická konštrukcia poskytuje vynikajúce jazdné vlastnosti na snehu a ľade, štyri široké drážky úplne odvádzajú sneh alebo vodu zo stredovej časti dezénu. To vám umožní zabezpečiť maximálnu priľnavosť a stabilitu pri vysokých rýchlostiach alebo prudkých zmenách smeru. Jedinečné zloženie gumy s vysokým podielom silikátu v behúni a veľké množstvo lamiel zaisťujú vysokú bezpečnosť za všetkých poveternostných podmienok. Robustná konštrukcia pneumatík zaručuje zvýšenú ochranu pred poškodením a má výrazný vplyv na životnosť pneumatík aj v tých najnáročnejších podmienkach. 3PMSF

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 12 788 recenziíĎalšie informácie

Dokumenty

1zákazník odporúča produkt
2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v PNEU.sk

• , prevzaté z Heureka.cz

Skvěle drží stopu, zatím jsem všude bezpečně vyjel a bydlím na horách.

• , prevzaté z Heureka.cz

Na hodnocení mám pneu krátkou dobu.Z dřívější objednávkou jsem byl spokojen

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 12 788 recenziíĎalšie informácie
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • Zatim hodnotit nemohu protoze jsem si objefnala gumy zimni.
    • , prevzaté z Heureka.cz

Jezdím na nových pneumatikách pár dní, sníh zatím nebyl, takže nedokážu popsat jak fungují.

• , prevzaté z Heureka.cz

Dobrý Den pneumatiky mi byly doporučeny známým a jsem s nimi velice spokojeny ,a velice mě překvapily svou jízdní vlastností a s tím že za jízdy jsou nehlučné vřele doporučuji

• Cena, novinka na trhu.
      • Objednal som zimné pneumatiky týchto rozmerov na eshopu www.pneu.sk dodanie prebehlo pmerne rýchlo. No aké bolo moje prekvapenie že mi namiesto týchto rozmerov boli dodané pneumatiky iných rozmerov 185/70, r14, 82T ktoré som si neobjednal, objednávku mám uloženú, naštastie išlo o alternatívnu velikost tak jsem to nijako neriešil iba som upovedomil kuriera či si nepomýlil dodávku no ten viezol iba jedny pneumatiky takže k omylu nemohlo po tejto strane dojsť. Takže dal som pneumatiky obuť v nadeji že nové pneumatiky budú v poriadku v pneu servise ma upozornili na výrobcu made in čína no koľko sa toho vyrába v Číne? Gumy vyzerali fajn jenom pri vyvažování bolo použité trochu viac závažia než napr, u barumek r15 ktoré som obuval na Renualta Espace i to mi ešte neprišlo podozrivé predsa len sú to pneumatiky lacnejšie kategorie, no trvalo to do té doby než som nadšene opustil autoservis a vyjel na cestu. Neprajem nikomu počúvat ten zvuk ako je uvedené malo to byť 70 decibelov je to tá samá hlučnost aká je uvedená na barumkách no to se nedá ani náhodou porovnat. Znie to akoby malé dvoumotorové lietadlo naberalo sprudka výšku. Takže zase som sa dal dobehnút cenou a propagací tak mi nezostáva nič iného len to počúvat tri roky anebo znova naškrábat nejakých 140€ a kúpiť zaznávané Barumky. Automobil je fabia combi staršieho data výroby tak se mi veľmi nechce kupovat drahé pneumatiky,môžem si dovolit len to čo mi moja finančná situácia dovolí.

Za tu cenu by som kúpil Barumy co ma upozornili aj v pneuservise i známí čo je majú obuté a nemajú s tým takové zkúsenosti že by boli až tak velmi hlučné.Na eshop nemám ťažké srdce skôr na dovozcu a výrobcu byť majitelom tohto eshopu tak by som je velice rýchlo stiahol z predaja. Za mňa ja už tieto pneumatiky nikdy nekúpim, nemám chuť počúvat v dalšom aute zvuk stúpajúceho motoráku.

• dobrá cena
      • perfektně drží na sněhu
      • netvoří se vodní klín - perfektně odvádí vodu
      • celkově drží stopu
      • hlučnost - OK

Mohu jen doporučit :-)

stránok obchodu som sa nedozvedel, kde sa produkt vyrába

• , prevzaté z Heureka.cz

Zatím nevím, co udělají pneu na sněhu, momentálně perfektně drží v nepříznivých podmínkách.