Tristar Sportpower 2 205/45 R16 87W

Hlučnosť
    71 dB
    Trieda hlučnosti
    B

Vysokovýkonné pneumatiky pre vozidlá strednej a vyššej triedy. Táto pneumatika zaisťuje bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach a je hladká a pohodlná. Vďaka štyrom širokým pozdĺžnym drážkam letnej pneumatiky dobre odvádza voda a predchádza sa tak aquaplaningu.

Dokumenty

1zákazník odporúča produkt

• Výborné na suchej ceste i na vode. Pomerne tiché. Dobré jazdné vlastnosti. Ochrana rafika. Super cena.
      • Nič.

Pneumatiky som používal jednu sezónu. Chcel som vyskúšať najlacnejšie pneu na trhu a rozhodne má nesklamali. Používal som ich na bežné jazdenie, mesto aj diaľnica. Moje skúsenosti. Na suchu 95% na vode 95% hlučnosť 90% opotrebenie 95% Celkovo by som pneu hodnotil ako veľmi dobre. Nové maly hĺbku dezénu 7mm, po najazdené 10tisic km 6.9mm. Konkurenčné Dunlop maxxsport ktoré som používal 3 roky majú podstatne horšie jazdné vlastnosti a to hlavne na vode, sú tiež hlučnejšie.