Vredestein Snowtrac 5 195/65 R15 91T

69 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

• , zakúpené v Pneueshop.sk

• Zatial nemam skusenosti s danou znackou dokupoval som len jednu lebo som mal kupene tri odruky po buracke za dobru cenu.

• Dlhá životnosť

69 dB
Dojazdové pneumatiky
SUV pneumatiky

Vredestein Snowtrac 5 Nová 5-hviezdičková zimná pneumatika Vlastnosti

• Výnimočná technológia lamiel s viacerými lamelami rozličných tvarov, smerov a s rôznou hĺbkou dezénu
  • Inovatívna zmes Full Silica
  • Pevná zóna v strede dezénu
  • Dezén Stealth Design
  • Sférická pneumatika s odstupňovanými pozdĺžnymi drážkami

Výhody

• Výnimočná priľnavosť na mokrej vozovke, na snehu a na ľade
  • Optimalizovaná na jazdu po snehu a ľade
  • Znížený valivý odpor
  • Zvýšená stabilita zlepšuje manévrovateľnosť na suchej a mokrej vozovke
  • Nízky hluk v kabíne: hluk pohlcujú viaceré povrchy v pozdĺžnych a priečnych drážkach
  • Minimálne riziko akvaplaningu, veľmi vysoký výkon na mokrej vozovke

Vredestein Snowtrac 5 je zimná pneumatika, ktorá si poradí aj v tom najextrémnejšom a nepredvídateľnom zimnom počasí vrátane mokrej, chladnej a šmykľavej vozovky. Východiskom vo vývoji tejto pneumatiky bolo úsilie zaistiť optimálnu bezpečnosť a vynikajúci výkon. Vďaka výnimočnej technológii lamiel, ktorá zahŕňa viacero lamiel rozličných tvarov, smerov a s rôznou hĺbkou profilu, ponúkajú tieto pneumatiky výnimočnú priľnavosť na mokrej vozovke, na snehu a na ľade. Centrálna pevná zóna zabezpečuje zvýšenú stabilitu na zlepšenie manévrovateľnosti na suchej a mokrej vozovke. Pneumatika Vredestein Snowtrac 5 využíva vzor Stealth Design: pozdĺžne a priečne drážky v dezéne sa skladajú z množstva rôznych povrchov rozličného formátu, ktoré absorbujú hluk, vďaka čomu je jazda tichšia vo vnútri auta aj navonok.

Dokumenty

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• cena (5)
  • kvalita (1)
  • jazdné vlastnosti na suchu (1)
  • brzdné vlastnosti (1)
  • jazdné vlastnosti na snehu (1)
  • životnosť (1)

• -Csendes
      • -Dobrý pomer ceny a kvality v každom prípade
      • -Veľmi dobre sa drží na vonkajšej strane a je stabilný na trati
      • -Dobre drží na snehu (samozrejme, neočakávajte efekt "snehovej reťaze")
      • -Nemá rád ľad a biely asfalt (ale ani žiadnu gumu)

Túto pneumatiku som si kúpil na základe testov úrovne, predtým som mal Hankook icept rs2, takže sú úplne odlišné. Hankook po 1 roku stvrdol a v zime bol v podstate horší ako letná guma.

• Dlhá životnosť
      • Skvelý záber a brzdenie na snehu
      • Dobrý pomer ceny a kvality
      • Tichý chod
      • Veľmi dobrá priľnavosť v daždi (netestované na snehu)
      • Zatiaľ som nezažil

Túto pneumatiku som si vybral na základe testov a neľutujem to. Predtým som mal hankook icept rs2 a cítim rozdiel. Môžem ho odporučiť!

• Vybral som si ho na základe mnohých pozitívnych recenzií a testovacích údajov!
      • Nepoznám žiadnu nevýhodu!

Výhodná cena

• , zakúpené v NAJpneu.com

Spokojnosť s predchádzajúcim produktom

• Vyvinuté a testované na severe, ideálne pre zimy s 15 % snehu v MO
      • V klzkom počasí na mokrých cestách chýba tejto sérii vodný kanál.

Bolo potrebné vymeniť predné pneumatiky, 10 rokov používam zimné pneumatiky Vredestein.

Po 20 minútach a 4 kilometroch ešte nie som schopný vyjadriť svoj názor. Dúfam však, že dôverujete výrobcovi s dobrým menom.

• Práve som ho začal používať. Tichý

Výmena starej pneumatiky

• , zakúpené v Pneuring.sk

Zatiaľ nevyskúšané, uvidíme v zime