Vredestein Sportrac 5 195/65 R15 91V

Trieda hlučnosti

• , zakúpené v Pneumatiky.sk

• kvalita
  • , zakúpené v PNEU.sk

• Výborná stredná cesta, ako mať dobré letné pneumatiky za dobrú cenu a v dobrej kvalite.
    • Výborný Aquaplaning.
    • Výborne vlastnosti na suchej vozovke.
    • 4 drážky na odvod vody za mokra
    • žiadne negativa.

Tieto pneumatiky som si kupoval, po prečítaní testov ADAC a hlavne za podmienok: výborné jazdenie na mokrej ceste tzv. Aquaplaning s požiadavkou na 4 drážky v dezéne. Bola to vyborná voľba a kúpa. Príklad: cestou do Chorvátska som prechádzal na dialnici cez silnú burku, při ktorej bola cesta zaliata vodou. Pneumatiky držali na vode veľmi dobře i při predbiehaní vozidla, kedy mi ešte toto vozidlo striekalo vodu před moje vozidlo. Pneumatiky držali svoju stopu, neplávalo, výborný Aquaplaning. Samozrejme, že som nič neriskoval ale pneumatiky zvládli rýchlosť 130Km/h a ostatní vodiči len pozerali, čo som to za blázna, to vďaka vynikajúcim pneumatikám. Mal som předtím zn. Barum, Matador ale zn. Vredestein ma prekvapila.
    (Ešte sa pochválim kupoval som zimne Vredestein Snowtrac 3 a je to bomba. šípy sú šípy.)

• ESTE SOM NESKUSAL

SUV pneumatiky
4x4 pneumatiky
Trieda hlučnosti
B

Symbiózu výkonnostnej úrovne dielne Vredestein a štýlu velikána automobilového dizajnu Giugiara zosobňujú letné pneumatiky Vredestein Sportrac 5 určené pre stredný segment vozov užívajúcich si jazdu v letných podmienkach.

Šírka kostry ako aj profilová asymetria s hladkým povrchom naznačujú športové schopnosti, ku ktorým sa pneumatiky Vredestein Sportrac 5 s hrdosťou hlásia. A hoci dosahujú najlepšie známky na suchej vozovke, znamenite reagujú aj za letnej búrky. Optimálna priľnavosť a krátka brzdná dráha v korelácii s impozantnými odozvami riadenia sú zaručené aj prostredníctvom Z-kových drážok na stredových rebrách zvyšujúcich pevnosť a zaisťujúcich stabilitu.

Dokonalá tuhosť kaučukovej zmesi zostáva zachovaná i pri vysokých letných teplotách, vďaka čomu sú valivý odpor i opotrebenie behúňa nižšie a pravidelnejšie, čo prispieva nielen k predĺženiu životnosti, ale i energetickej účinnosti letnej pneumatiky Vredestein Sportrac 5. V neposlednom rade je upravený aj hluk a šum, čo dodá vašej jazde na komforte.

Vlastnosti pneumatík Vredestein Sportrac 5

• letné pneumatiky pre osobné vozidlá, vhodné aj pre SUV
  • široká kostra a plochý profil pre športový štýl jazdy
  • najlepšie výsledky na suchej vozovke, vynikajúce aj na mokrej
  • skvelá priľnavosť, krátka brzdná dráha a impozantné odozvy riadenia prostredníctvom zetkových drážok na stredových rebrách
  • dokonalá tuhosť kaučukovej zmesi i pri vysokých teplotách pre nižší valivý odpor a pravidelné opotrebenie
  • optimalizovaný hluk a šum pre pohodlnú jazdu

Dokumenty

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Typ pneu byl vybrán na základě dobrého hodnocení v časopisu D-test.
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Vynikajúce vlastnosti
      • Rýchlo sa nosí

Značku dobre poznám

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dobre drží na ceste, relatívne tichý
      • Ešte som nezažil

Potreboval som novú letnú pneumatiku, a keďže zimná pneumatika bola tiež "vredestein" a fungovala, rozhodol som sa pre ňu.

• , zakúpené v Pneumatiky.sk

• kvalita
    • V testu byla pneumatika Vredestein Sportrac 5 velmi dobrá v opotřebení, má však malé nedostatky na mokrém i suchém povrc...

Zobraziť celú recenziu na pneu-test.cz

• , prevzaté z Heureka.cz

S tímto produktem mám velmi dobré Zkušenosti. A znám hodně lidí,kteří jezdí s touto značkou. Mohu doporučit.

• Jízdní vlastnosti
      • Životnost (jednou taková než Matador elite)

Maximální spokojenost tak sem je koupil podruhé.

• Výborný Aquaplaning.
      • Výborne vlastnosti na suchej vozovke.
      • 4 drážky na odvod vody za mokra
      • žiadne negativa.

• , prevzaté z Heureka.cz

Spokojenost, zkušenosti s produktem nemám, poznám to až v letní sezóně, předpokládám, že budu spokojen, neboť se dle testů Adac jedná o velmi kvalitní pneu s dobrou adhezí za sucha i za mokra.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Drží perfektně stopu v zatáčkách, skvělé při brždění. Možná trochu slabší na mokru. Zdá se že i dost vydží...

Spokojen, doporučuji...